KONST / Litografier / Färglitografi 16152060
nr 1615 2060
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 80/180, "Loin du vent de l est". Färglitografi. Bladets mått: 71x100 cm, yttermått inklusive ram: 100x127 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:53:59
22/4 17:06:07
2.800 kr
22/4 18:49:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse